Här kan du bl.a läsa protokoll från våra styrelsemöten och vem som innehar klubbrekord på olika distanser m.m.

Dokument till Årsmöte 2022

Protokoll Styrelsemöte 2023

Klicka på önskat protokoll så öppnas filen i en ny flik.
Protokoll Styrelsemöte 20230109

Protokoll Styrelsemöte 2020-2022

Klicka på önskat protokoll så öppnas filen i en ny flik.
Protokoll Styrelsemöte 20220117

Protokoll Styrelsemöte 20220221
Protokoll Styrelsemöte 20220410
Protokoll Styrelsemöte 20220523
Protokoll Styrelsemöte 20220809
Protokoll Styrelsemöte 20220912
Protokoll Styrelsemöte 20221031
Protokoll Styrelsemöte 20221205

Protokoll Styrelsemöte 20210118
Protokoll Styrelsemöte 20210215
Protokoll Styrelsemöte 20210316
Protokoll Styrelsemöte 20210412
Protokoll Styrelsemöte 20210517
Protokoll Styrelsemöte 20210614
Protokoll Styrelsemöte 20210809
Protokoll Styrelsemöte 20210920
Protokoll Styrelsemöte 20211017
Protokoll Styrelsemöte 20211109
Protokoll Styrelsemöte 20211209

Protokoll Styrelsemöte 20200810
Protokoll Styrelsemöte 20200914
Protokoll Styrelsemöte 20201012 
Protokoll Styrelsemöte 20201217

Protokoll Årsmöte

Stadgar

Klicka på Stadgar BLK så öppnas filen i en ny flik.
Stadgar BLK

Bildandemöte & VERKSAMHETSBERÄTTELSE

Klicka på Bildandemöte BLK så öppnas filen i en ny flik.
Bildandemöte BLK
Verksamhetsberättelse

Klubbrekord

Klicka på Klubbrekord så öppnas filen i en ny flik. Klickar du på Statistik BLK så sparas filen ner på din dator.
Klubbrekord
Statistik BLK

Resultatlistor 2020

Vissa av dokumenten sparas på din dator när du klickar på länken medans andra öppnas direkt.
Sylvesterloppet 2020
Trollstigen Open 2020

Resultatlistor 2021

Resultatlistor 2022

Samarbetsavtal

Klicka på önskat avtal så öppnas filen i en ny flik.
BLK:s avtal med Fotriktigt
BLK:s avtal med Svenssons

Privacy Settings
We use cookies to enhance your experience while using our website. If you are using our Services via a browser you can restrict, block or remove cookies through your web browser settings. We also use content and scripts from third parties that may use tracking technologies. You can selectively provide your consent below to allow such third party embeds. For complete information about the cookies we use, data we collect and how we process them, please check our Privacy Policy
Youtube
Consent to display content from Youtube
Vimeo
Consent to display content from Vimeo
Google Maps
Consent to display content from Google